Zdrofit to sieć siłowni, które do tej pory obecne były jedynie w Warszawie, gdzie działają w około dwudziestu lokalizacjach. Rozwój firmy i duże zapotrzebowanie klubowiczów spowodowało ekspansję do innych miast, między innymi do stolicy województwa świętokrzyskiego. W Kielcach siłownie działają od marca, w Galerii Echo oraz w Galerii Korona.

Dla kieleckich siatkarzy zarówno siłownia jak i odnowa biologiczna są częścią treningów. Oprócz przygotowań w hali sportowej, konieczne są także jednostki treningowe w siłowni, dzięki którym możliwa będzie efektywna praca nad ciałem, poprawa kondycji fizycznej, zwiększenie wydolności organizmów. Siłownie Zdrofit wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt, zapewniający wysoki komfort ćwiczeń, który pomoże nam w pełni profesjonalnie przygotować się do nadchodzącego sezonu. Nasi gracze będą korzystać ze stref cardio, maszyn i wolnych ciężarów w Galerii Echo, a także z odnowy biologicznej w Galerii Korona.

IMG_3788

Strefa cardio w Galerii Echo wyposażona jest w sprzęt taki jak: bieżnie automatyczne, orbitreki, rowerki stacjonarne pionowe oraz poziome, wioślarze. Odpowiedni trening w tej strefie doskonale poprawia wydolność organizmu, znacząco przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz jest bezpieczny dla stawów.

Strefa maszyn wyposażona w maszyny jednostanowiskowe z oparciem, dzięki czemu trening jest bezpieczny i odciążający kręgosłup. Odpowiedni trening wzmacnia ciało oraz przygotowuje do ciężkich ćwiczeń wielostawowych.

Strefa wolnych ciężarów to doskonałe miejsce do wzmacniania oraz rozbudowy muskulatury. Trening oparty na wolnych ciężarach czyli hantlach oraz sztangach pozwala nie tylko w krótkim czasie zbudować silne mięśnie, ale również poprawić koordynację nerwowo-mięśniową.

W Galerii Korona znajdziemy także pływalnię zapewniającą urozmaicenie treningu o aktywność w wodzie. W strefie pływalni znajduje się sauna sucha oraz łaźnia parowa, które doskonale sprawdzają się do regeneracji i odnowy biologicznej po ciężkim wysiłku fizycznym. 

Witamy Zdrofit Kielce w gronie partnerów kieleckiego klubu!