Już jutro odbędzie się kolejny mecz siatkarskiej 1. Ligi Mężczyzn. Kielczanie na własnym boisku zmierzą się ze Ślepskiem Suwałki.

To będzie wyjątkowe święto, ponieważ spotkanie rozgrywamy w przeddzień setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W całej Polsce zaplanowano wiele wydarzeń upamiętniających tę chwilę – również w środowisku siatkarskim. Nasz klub także włącza się w obchody tego wydarzenia.   

Na koszulkach większości drużyn, zarówno klubów 1. Ligi jak i PlusLigi pojawił się okolicznościowy logotyp Niepodległej. Również na strojach meczowych naszych siatkarzy znalazło się miejsce na ten logotyp.

IMG_3520

Zawodnicy Buskowianki Kielce zostaną wyprowadzeni na boisko przez dzieci z Przedszkola Samorządowego im. Pluszowego Misia w Nowinach. Przed meczem wspólnie z kibicami odśpiewamy hymn Polski. Zachęcamy także wszystkich kibiców do ubrania biało-czerwonych barw, zabrania ze sobą flag, chorągiewek czy szalików.

Uczcijmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości razem i stwórzmy na trybunach wyjątkową atmosferę. Gramy dla Niepodległej!

Początek meczu o 17:00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Żytniej 1 w Kielcach.