W sezonie 2017/2018 Dafi Społem Kielce kontynuuje program promocyjny dla szkół i innych placówek oświatowych „Żyj z pasją i zdrowo, na sportowo”. 

Program ma na celu rozpropagowanie siatkówki oraz postaw prosportowych wśród dzieci i młodzieży. Siatkówka to sport, dzięki któremu zwykłą znajomość możemy zmienić w prawdziwą przyjaźń.

W sezonie 2015/2016 gościliśmy na Hali Legionów kilka tysięcy młodych kibiców. Towarzyszyli oni drużynie ówczesnego Effectora Kielce we wszystkich siatkarskich pojedynkach, wspierając drużynę prawdziwie sportowym i kulturalnym dopingiem. To oni sławili barwy biało-niebiesko-czerwone i dodawali siatkarzom siły do walki o kolejne punkty. Na zakończenie sezonu Klub w sposób szczególny podziękował tym swoim młodym sympatykom. Zawodnicy kieleckiego klubu poprowadzili w ich szkołach lekcje w-f, profesjonalne treningi siatkówki, rozegrali wspólne mecze. Czynny udział w zajęciach z zawodnikami wzięło udział blisko 1500 dzieci i młodzieży z ponad 20 szkół z Kielc i województwa świętokrzyskiego.

Zainteresowanie programem dla szkół jest ogromne, stąd nasza decyzja o jego kontynuacji w nadchodzącym sezonie. W programie mogą wziąć udział szkoły i inne placówki oświatowo-wychowawcze (domy pomocy, ośrodki szkolno-wychowawcze, świetlice socjoterapeutyczne, szpitale itd.) z Kielc i terenu województwa świętokrzyskiego.

Grupa musi składać się z minimum 10 młodych uczestników oraz opiekuna. Maksymalna ilość uczestników nie jest określona. Do programu można przystąpić w każdej chwili, zgłaszając i potwierdzając uczestnictwo grupy w aktywnym dopingowaniu drużyn podczas najbliższego meczu. Zgłoszenia dokonujemy najpóźniej na jeden dzień roboczy przed meczem do godz. 12:00 poprzez nadesłanie do klubu imiennej listy uczestników na adres mailowy biuro@siatkakielce.pl. Formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Strefa kibica/Program dla szkół. Szkoły i inne placówki oświatowo-wychowawcze prosimy o przesłanie pisma/deklaracji wzięcia udziału w programie z pieczątką placówki oraz podpisem dyrektora.

Ilość miejsc na trybunach przeznaczonych na program ograniczona. O uczestnictwie w meczu danej placówki decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenia grupowe będzie można odbierać w wyznaczonej kasie Hali Legionów (kasa nr 2) tylko w dniu meczu, już na 3 godziny przed jego rozpoczęciem. Po odebraniu zaproszeń przez opiekuna grupy, wejście na halę odbywa się WYŁĄCZNIE wejściem bocznym (po prawej stronie od wejścia głównego – patrząc na Halę od strony Alei Legionów).
Program promocyjny na bilety grupowe obowiązuje na wszystkie mecze drużyny Dafi Społem Kielce odbywające się w Hali Legionów przy ulicy Drogosza 2 w Kielcach. Promocja dotyczy rozgrywek PlusLigi, Pucharu Polski oraz meczów sparingowych i innych turniejów, na które będzie obowiązywała sprzedaż biletów.

Do pobrania